PROJEKTOWANIE STRON WWW

Posiadanie własnej strony internetowej


Posiadanie strony na portalu społecznościowym to dziś za mało, aby naprawdę zaistnieć w internecie. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa może stać się nie tylko wizytówką twojej firmy, ale przysłużyć się promocji twojego biznesu, zwiększyć sprzedaż czy poprawić komunikację z klientami. Dziś strony internetowe stają się fundamentalnym narzędziem, którego potrzebuje każda firma bez względu na swój rozmiar.

Aby strona internetowa była skuteczna musi być ona funkcjonalna oraz aktualna, o co zadba nasz zespół przez 7 dni w tygodniu o każdej porze. Na stronie internetowej można zamieścić wszelkie potrzebne potencjalnemu klientowi informacje, które pomogą mu podjąć decyzję o zakupie towaru lub usługi.

Tworzenie stron www to proces, najpierw:

1 2 3 4 5 6

Zbieranie wymagań

Darmowe konsulatacje dadzą nam możliwość poznania Ciebie, twoich pasji i tego w jakim kierunku chcesz by pędził Twój biznes.

Dokłandie omówimy wszystkie aspekty twojej działalnosci i wspólnie dostarczymy Ci specyfikację maszyny która spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami

Makietowanie

Zbudujemy makietę twojej strony byś mógł przetestować jej działanie i szybko zmienić nieodpowiadajace Ci elementy. Bez zbędnych kolorów i rozpraszaczy.

Jeżeli spodooba ci się taki układ informacji i sposób jej interakcji z Twoimi użytkownikami będziemy mogli przejść do kolejnego etapu

Design

Nasz Team przygotuje szate graficzną dla Twojej strony. Dobierzemy kolory i zdjęcia tak by odpowiadały wizerunkowi Twojej firmy i preferencjom Towich użytkowników

Zapewniamy też wsparcie pod względem identyfikacji wizualnej po za stronż internetową. Jeżeli nie masz jeszcze Logo albo wizytówek chętnie Ci pomożemy

Kodowanie

Na tym etapie wiemy już jak strona ma działać i wygladać. Czas na zakodowanie jej.

Nasi programiści dopasują stronę do wymogów obecnych urządzęń i przeglądarek. Bedzie działać równie dobrze zarówno na Telefonie jak i laptopie.

START

Pokażemy twoją stronę światu. Kiedy już wystartujemy będziemyy nadal wspierać Cię w zarządzaniu Twoim serwisem.

Pitstop

Teraz kiedy już masz świetną stronę internetową chcemy by nadal była na czele peletonu. Nasi eksperci zawsze chętnie wesprą Cie w razie ewentualnych zmian czy nowych pomysłów

Korzystając z innych naszych usług pomożemy Ci znaleźć się na szczycie list wyszukiwania i trafić do jak najwiekszej liczby klientów dzięki kapmaniom reklamowym.

Korzyści posiadania strony www

Kreowanie marki

Profesjonalna strona internetowa sprawia, że twoja firma staje się bardziej rozpoznawalna.

Zdobycie zaufania

Dziś potencjalni klienci chętniej korzystają z usług firm posiadających dobrze przygotowane strony internetowe, które kojarzą im się z wiarygodnością i profesjonalizmem.

Oszczędzanie pieniędzy

W porównaniu do kosztów tradycyjnych środków dotarcia do potencjalnego klienta, jak ogłoszenie w gazecie, strona internetowa jest tanią i długoterminową inwestycją.

Bycie zawsze dostępnym

Strona internetowa jest dostępna dla klientów o każdej porze przez cały rok, dzięki czemu nawet poza godzinami funkcjonowania twojej firmy mogą oni zapoznać się z twoimi usługami czy lokalizacją.

Marketing internetowy

Profesjonalna strona internetowa jest doskonałą reklamą produktów i usług, a w połączeniu z innymi usługami jak pozycjonowanie i reklamy AdWords może docierać do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów.

Witam,
Nazywam się Dysponuję stroną www:
Prosze o ofertę:na adres e-mail: lub telefonicznie na nr
PS.